Elektroniczna karta pacjenta

Na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii trwa instalacja systemu elektronicznej karty pacjenta, którego zadaniem będzie gromadzenie monitorowanych parametrów życiowych pacjentów oraz parametrów pracy urządzeń stosowanych w oddziale intensywnej terapii (min. kardiomonitorów, respiratorów czy pomp infuzyjnych). Instalowany system będzie umożliwiać zbiorczy nadzór nad tymi urządzeniami, ale także pozwalać na zdalny wgląd do danych medycznych, co ułatwi komunikację z istniejącą w oddziale infrastrukturą (systemem monitorowania pacjenta). To ostatni etap realizowanego w szpitalu wniosku unijnego pn. „Nowy sprzęt medyczny to lepsza jakość i kompleksowość świadczonych usług w Szpitalu Powiatowym w Radomsku”.

service-icon-2 service-icon-2