aparaty do powierzchniowego ogrzewania pacjentów

Każdy kolejny dzień przybliża nas do chwili, w której pacjenci naszego szpitala będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich sprzętów medycznych jakie zakupiliśmy w ramach projektu pn. „Nowy sprzęt medyczny to lepsza jakość i kompleksowość świadczonych usług w Szpitalu Powiatowym w Radomsku”, którego celem jest zwiększenie dostępności i jakość usług zdrowotnych odpowiadających na zdiagnozowane potrzeby regionalnej polityki zdrowotnej. Dziś dla potrzeb Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralnego Bloku Operacyjnego dostarczono aparaty do powierzchniowego ogrzewania pacjentów oraz 3 urządzenia do regulacji temperatury ciała. Wkrótce będziemy mieć pod względem sprzętowym jedne z najnowocześniejszych oddziałów w województwie łódzkim. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

service-icon-2 service-icon-2