W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i realizacją zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego od dnia 17.03.2020 roku Szpital Powiatowy w Radomsku wprowadza teleporady dla pacjentów poradni specjalistycznych.
Będą się one odbywać zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy pracujących w poradniach specjalistycznych. Szanowni Państwo to duże wyzwanie dla naszej placówki, zatem serdecznie prosimy o wyrozumiałość za ewentualne niedogodności a także możliwość na bieżąco udoskonalania tej usługi w kolejnych dniach.

Telefony oraz terminy realizacji teleporad do konkretnych wybranych lekarzy pracujących w poradni znajdują się poniżej.

➡️ Porad na odległość mogą udzielać wybrani specjaliści zgodnie z przedstawionym poniżej harmonogramem oraz dołączonym do posta załącznikiem.

➡️ W przypadku poradni onkologicznej, wizyta telefoniczna będzie odbywała się pod numerem telefonu: 668 917 681 we wtorek – w godz. 13.00 – 15.00 oraz w piątek – w godz. 13.00 – 15.00.

➡️ Skorzystać z nich mogą jedynie pacjenci już zdiagnozowani i kontynuujący opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej, zgodnie z ustalonym planem leczenia (wyznaczonym na dany dzień terminem) i stanem klinicznym.

➡️ Teleporady umożliwiają zabezpieczenie dużej części pacjentów bez konieczności wizyty w poradni przyszpitalnej.

➡️ Dzięki informatyzacji systemu opieki medycznej możemy wystawić też e-recepty i e-zwolnienia.

➡️ Ograniczają ryzyko rozprzestrzenienia się koronawirusa zapewniając większe bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu. Ułatwiają izolację osób, które mogą zarażać wirusem innych, rozwiewają obawy, jeśli sytuacja jest niegroźna a także skracają czas oczekiwania na wizytę u lekarzy.